Інформація про компанію

Компанія "Апогей" була заснована в 1993 році і набула за час свого існування багатого досвіду з організації виробництва і просування продукції різного профілю.


Починаючи з 1998 року компанія активно працює на ринку харчових інгредієнтів, і за цей час побудований новий завод, на якому виробляється широкий перелік продукції, що має попит у наших партнерів-виробників Східної Європи.

Одним з принципів компанії є побудова довгострокових партнерських відносин з нашими клієнтами, які нам довіряють і знають, що компанія "Апогей" зробить усе можливе і навіть неможливе, щоб якісна продукція своєчасно і в повному обсязі поступала на їх виробничі майданчики.

За час роботи компанія довго і ретельно підбирала склад свого колективу. І ми пишаємося тим, що в нашій компанії працюють одні з найкращих фахівців. Це дозволяє нам постійно розвивати нові продукти і технології, а також удосконалювати і покращувати продукцію, яка вже випускається.

Компанія впровадила і працює відповідно до стандартів HACCP і FSSC 22000. Ці стандарти означають, що наше виробництво і продукція знаходиться під постійним контролем.

Також, враховуючи наш довгостроковий досвід і репутацію, до нас звертаються багато зарубіжних компаній з пропозиціями представити їх продукцію на ринку України. Ми завжди раді таким контактам, оскільки це дозволяє запропонувати нашим партнерам  цікаву і нову продукцію, а нам дозволяє розширити наш спектр запропонованої продукції. 

 

Компанія Апогей ексклюзивно представляє на Україні наступні компанії:

  • Expression Aromatiques ( Франція) - харчові ароматизатори 
  • AB Mauri (Велика Британія) - хлібопекарські добавки
  • Marigot Limited (Ірландія) - ТМ Aquamin -  кальцій і магній з водоростей
  • CFF Belgium  (Бельгія-Німеччина) - харчові волокна
  • 3A Antioxidants ( Іспанія) - антиоксиданти, консерванти

Лідер української харчової промисловості

Наша компанія працює в сегменті харчових інгредієнтів понад 26 років. Підприємство пропонує широкий вибір продукції для виготовлення м’ясної, молочної, хлібобулочної, кондитерської, рибної продукції, напоїв тощо.Підприємство одне із перших серед національних виробників хар- чових добавок розробило та запровадило систему управління без- печністю харчових продуктів. Технологи компанії постійно стежать за світовими інноваційними винаходами у сфері технологій та інгредієнтів для харчової промисловості.