Інформація про компанію

Компанія "Апогей" була заснована в 1993 році і набула за час свого існування багатого досвіду з організації виробництва і просування продукції різного профілю.


Починаючи з 1998 року компанія активно працює на ринку харчових інгредієнтів, і за цей час побудований новий завод, на якому виробляється широкий перелік продукції, що має попит у наших партнерів-виробників Східної Європи.

Одним з принципів компанії є побудова довгострокових партнерських відносин з нашими клієнтами, які нам довіряють і знають, що компанія "Апогей" зробить усе можливе і навіть неможливе, щоб якісна продукція своєчасно і в повному обсязі поступала на їх виробничі майданчики.

За час роботи компанія довго і ретельно підбирала склад свого колективу. І ми пишаємося тим, що в нашій компанії працюють одні з найкращих фахівців. Це дозволяє нам постійно розвивати нові продукти і технології, а також удосконалювати і покращувати продукцію, яка вже випускається.

Компанія впровадила і працює відповідно до стандартів HACCP і FSSC 22000. Ці стандарти означають, що наше виробництво і продукція знаходиться під постійним контролем.

Також, враховуючи наш довгостроковий досвід і репутацію, до нас звертаються багато закордонних компаній з пропозиціями представити їх продукцію на ринку України. Ми завжди раді таким контактам, оскільки це дозволяє запропонувати нашим партнерам  цікаву і нову продукцію, а нам дозволяє розширити наш спектр запропонованої продукції. 

 

Компанія Апогей ексклюзивно представляє на Україні наступні компанії:

  • Expression Aromatiques ( Франція) - харчові ароматизатори 
  • AB Mauri (Велика Британія) - хлібопекарські добавки
  • Marigot Limited (Ірландія) - ТМ Aquamin -  кальцій і магній з водоростей
  • CFF Belgium  (Бельгія-Німеччина) - харчові волокна
  • 3A Antioxidants ( Іспанія) - антиоксиданти, консерванти

Лідер української харчової промисловості

Наша компанія працює в сегменті харчових інгредієнтів понад 26 років. Підприємство пропонує широкий вибір продукції для виготовлення м’ясної, молочної, хлібобулочної, кондитерської, рибної продукції, напоїв тощо.Підприємство одне із перших серед національних виробників харчових добавок розробило та запровадило систему управління безпечністю харчових продуктів. Технологи компанії постійно стежать за світовими інноваційними винаходами у сфері технологій та інгредієнтів для харчової промисловості.